Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto me vlerė 1 096 612 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Pogradec.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura neto tė vitit me vlerė 870 668 Lekė, nga paga si punonjėse pranė Tirana Bank.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Pakėsim me 22 774 Lekė nė llogarinė pranė BKT. Gjendja e llogarisė nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnė 22 774 Lekė dhe nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 0 Lekė.
2) Pakėsim me 9 091 Lekė nė llogarinė pranė Raiffeisen Bank. Gjendja e llogarisė nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnė 20 170 Lekė dhe nė 31 Dhjetor 2017 u bė 11 079 Lekė.
3) Pakėsim i detryrimit tė kartės sė kreditit pranė Raiffeisen Bank me 955 Euro. Gjendja e detyrimit nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnėminus 2 570 Euro dhe nė 31 Dhjetor 2017 u bė minus 1 615 Euro.
4) Bashkėshortja, pakėsim me 1 353 Lekė nė llogarinė bankare pranė Tirana Bank. Gjendja e llogarisė nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnė minus 177 883 Lekė dhe nė 31 Dhjetor 2017 u bė minus 179 236 Lekė.
5) Bashkėshortja, shtesė me 42 Lekė nė llogarinė bankare pranė Tirana Bank. Gjendja e llogarisė nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnė 63 Lekė dhe ne 31 Dhjetor 2017 u bė 105 Lekė.
6) Bashkėshortja, pakėsim i detyrimit tė kartės sė kreditit me 475 Lekė. Gjendja e detyrimit nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnė minus 119 399 Lekė dhe nė 31 Dhjetor 2016 u bė minus 118 924 Lekė.
7) Bashkėshortja, paguar shuma prej 151 156 Lekė pėr kredinė konsumatore marrė pranė Tirana Bank, me vlerė 700 000 Lekė, interes 2,92% afat 5 vjeēar dhe kėst mujor 12 553,21 Lekė. Kredia ėshtė marrė nė datė 17.06.2016 dhe ka afat deri nė 17.06.2021, gjendja e mbetur e detyrimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 501 812 Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka