Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura tė vitit me vlerė 910 920 Lekė (75 910 Lekė/muaj) nga paga si Kryetar i Bashkisė Selenicė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura me vlerė 132 000 Lekė si anėtar i Kėshillit tė Qarkut.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeTė ardhura me vlerė 650 000 Lekė nga aktiviteti i blegtorisė.
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura me vlerė 240 000 Lekė nga qiradhėnia e biznesit Fast-food Sevaster.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėShitje e atuoveturės tip Mercedes Benz me vlerė 300 000 Lekė.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraI biri Z. Fatmir Shametaj disponon automjet tip Golf 6 me vlerė 300 000 Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyer shuma prej 53 977 Lekė pėr kredinė, gjendja e detryimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 280 523 Lekė.