Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga paga si Kryetar i Bashkisė Pėrmet, 822 240 Lekė.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura nga interesat, dieta dhe shpėrblime, 122 500 Lekė.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkeshortja, tė ardhura neto nga paga me vlerė 580 176 Lekė.
2) Bashkėshortja, tė ardhura nga interesa, dieta dhe shpėrblime me vlerė 22 800 Lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendje depozite me vlerė 290 776 Lekė pranė Raiffeisen Bank, ngelur nga pagat dhe shpėrblimet.
2) Gjendje depozite me vlerė 95 897 Lekė pranė Tirana Bank, ngelur nga pagat dhe shpėrblimet.
3) Gjendje depozite pranė Alpha Bank, 7 574 Lekė.
4) Gjendje cash, 140 000 Lekė.
5) Bashkėshotja, gjendje depozite me vlerė 87 287 Lekė prane Raiffeizen Bank, ngelur nga pagat dhe shpėrblimet.
6) Bashkėshortja, gjendje cash me vlerė 70 000 Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka