Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto me vlerė 1 210 008 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Lezhė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura me vlerė 5 035 Lekė nga interesat mbi depozitėn pranė Union Bank, me gjendje fillestare 592 400 Lekė, interesa tė maturuar me vlerė 5 924 Lekė dhe tė taksuar pėr 888,6 Lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura neto tė vitit nga paga, 587 832 Lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Bashkėshortja, shtesė me 65 523 Lekė nė llogarinė e kursimit. Llogaria ka kaluar nė Raiffeisen Bank nga Procredit Bank, si pasojė e mbylljes sė filialit tė kėsaj tė fundit nė Lezhė. Gjendja e llogarisė nė 31 Dhjetor ka qėne 716 237 Lekė dhe nė 15.03.2018 ėshtė 781 760 Lekė.
2) Bashkėshortja, nuk ka ndryshime nė depozitėn pranė Credins Bank, tė pėrftuar nga shitja e pasurisė nė Barbullojė-Lezhė, tė deklaruar mė parė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka