Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto tė vitit me vlerė 865 320 Lekė (1 140 000 Lekė bruto) nga paga si Kryetar i Bashkisė Devoll.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura neto tė vitit me vlerė 112 200 Lekė, nga paga si Kėshilltar nė Kėshilin e Qarkut Korēė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura neto me vlerė 796 883 Lekė, nga paga si Zv. Drejtore e Societe Generale Albania, Bilisht pėr periudhėn Janar-Tetor 2017.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Llogari rrjedhėse pranė Societe Generale Albania, gjendja e tė cilės nė 21 Dhjetor 2017 ėshtė minus 757,57 Lekė.
2) Llogari rrjedhėse pranė Societe Generale Albania, gjendja e tė cilės nė 21 Dhjetor 2017 ėshtė 1,12 Euro.
3) Llogari rrjedhėse nė Raiffeisen Bank, gjendja e tė cilės nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 24 520 Lekė.
4) Bashkėshortja, llogari rrjedhėse pranė Societe Generale Albania gjendja e tė cilės nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 9,6 Lekė.
5) Bashkėshortja, depozitė elastike pranė Societe Generale Albania gjendja e tė cilės nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 1,15 Lekė.
6) Bashkėshortja, llogari rrjedhėse gjendja e tė cilės nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 95 330,02 Lekė.
7) Bashkėshortja, depozitė EUROKID pėr fėmijėn pranė Societe Generale Albania, gjendja e tė cilės nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 77 919,85 Lekė.
8) Kartė krediti pranė Societe Generale Albania, gjendja e tė cilės nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė minus 169,83 Euro. Gjatė vitit 2017 nuk ėshtė shlyer asnjė detyrim.
9) Bashkėshortja, kartė krediti pranė Societe Generale Albania, gjendja e tė cilės nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė minus 500 Euro. Gjatė vitit 2017 nuk ėshtė shlyer asnjė detyrim


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka