Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura me vlerė 913 070 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Memaliaj.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura me vlerė 35 000 Lekė nga dieta dhe shėrbime si Kryetar i Bashkisė Memaliaj.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura neto tė vitit me vlerė 809 579 Lekė nga paga si Mjeke Familje pranė Qendrės Shėndetsore, Njėsia Administrative Qendėr Tepelenė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Depozitė pėr fėmijėt pranė Raiffeisen Bank me vlerė 349 997 Lekė, krijuar nga paga e bashkėshortes dhe interesa bankare.
2) Depozitė pėr fėmijėt pranė Raiffeisen Bank me vlerė 379 937 Lekėm krijuar nga paga e bashkėshotes dhe interesa banakare.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka