Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto tė vitit me vlerė 930 292 Lekė, nga paga si Kryetar i Bashkisė Belsh.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura me vlerė 525 564 Lekė nga dietat pėr shėrbimet e inistitucionit.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura neto tė vitit me vlerė 605 063 Lekė nga paga si Drejtoreshė pranė Kopshtit Nr.1 Elbasan.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyerje e shumės prej 309 260 Lekė si principal dhe interesa pėr kredinė bankare me vlerė 4 000 000 Lekė dhe kėset mujor 39 820 Lekė, tė marrė pranė Raiffeisen Bank me datė 08.06.2015. Gjendja e detyrimit nė datė 31 Dhjetor ėshtė 3 190 674 Lekė.