Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto tė vitit nga paga si Kryetar i Bashkisė Kuēovė, 1 058 353 Lekė.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura tė vitit pėr dietat, 62 000 Lekė.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja Znj. Elena Kapllani, tė ardhura neto nga paga me vlerė 872 224 Lekė.
2) I biri Z. Gjergji Kapllani, tė ardhura neto tė vitit nga paga me vlerė 383 000 Lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Pronar me 25% i njė shtėpie banimi me sipėrfaqe 99,4 m2, pėrfituar nga privatizimi i banesave nė vitin 1993, vlera 9 572 Lekė.
2) Bashkėshortja, pronare me 25% e njė shtėpie banimi me sipėrfaqe 99,4 m2, pėrfituar nga privatizimi i banesave nė vitin 1993, vlera 9 572 Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka