Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si Kryetar i Bashkisė Peqin, 854 880 Lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura nga shpėrblimi si anėtar i Kėshillit tė Qarkut Elbasan, 112 200 Lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyer shuma prej 247 361 Lekė pėr kredinė e marrė pėr arredim shtėpie me vlerė 1 000 000 Lekė, interes 5,5% dhe kėst mujor 19 000 Lekė, marrė nė datė 13.04.2016 Lekė dhe afat deri nė 13.04.2021. Gjendja e mbetur e detyrimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 709 034 Lekė.