Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura vjetore me vlerė 876 720 Lekė, nga paga si Kryetar i Bashkisė Bulqizė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura me vlerė 142 800 Lekė, nga shėrbimi si anėtar i Kėshillit tė Qarkut Dibėr.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneTė ardhura me vlerė 80 000 Lekė nga shitja e 80% tė kuotave tė shoqėrise A-Korabi me NIPT K97026701G, sipas kontratės tė shitblerjes me datė 13.02.2017. Sipas ekstraktit historik tė shoqėrise pranė QKB, pjesa e kaptalit tė zotėruar nga deklaruesi u zvogėlua nga 100 000 Lekė nė 20 000 Lekė.
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura me vlerė 947 157 Lekė nga paga si mjeke nė Spitalin Obstetrik-Gjinekologjik Mbretėresha Geraldinė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendje e llogarisė pranė Raiffeisen Bank, 900 566,35 Lekė.
2) Gjendje e llogarisė sė bashkėshortes prane Credins Bank, 240 735,55 Lekė.
3) Detyrim ndaj personave tė tretė me vlerė 4 000 000 Lekė, pėr huanė e marrė gjatė viteve 2007-2014.
4) E bija Znj. Lea Damzi, depozitė me vlerė 181 511,99 Lekė pranė BKT.
5) E bija Znj. Alisa Damzi, depozitė me vlerė 181 511,99 Lekė pranė BKT.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka