Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura me vlerė 926 385 Lekė nga paga si Kryetare e Bashkisė Gramsh. Pėr periudhėn Janar-Mars paga mujore ka qėnė 73 060 Lekė dhe pėr periudhėn Prill-Dhjetor paga mujore ka qėnė 77 900 Lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, tė ardhura vjetore me vlerė 644 486 Lekė (54 042 Lekė/muaj) nga paga si mėsues nė Gjimnazin Sh. Guzi.
2) Bashkėshorti, tė ardhura me vlerė 128 024 Lekė nga depozitat personale nė Fondin e Invstimeve pranė Raiffeisen Invest.
3) I biri, tė ardhura vjetore me vlerė 838 800 Lekė nga paga si pėrgjegjės i burimeve njerėzore nė Universitetin Epoka. Paga mujore pėr periudhėn Janar-Gusht ka qėnė 72 000 Lekė/muaj dhe pėr periudhėn Shtator-Dhjetor ka qėnė 65 700 Lekė/muaj.
4) E bija, tė ardhura me vlerė 918 286 Lekė (paga neto mujore ėshtė 92 929 Lekė/muaj) nga paga si pėrgjegjėse IT nė Drejtorinė e IT dhe Marrėdhėnieve me Publikun nė Agjencinė Kombėtare tė Burimeve Natyrore.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk Ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksionNuk ka
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka