Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura me vlerė 832 785 Lekė, nga paga si Kryetar i Bashkisė Finiq.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 559 298 Lekė nga paga si specialiste pranė Qendrės Kombėtare tė Biznesit.
2) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 3 000 Euro, dhuratė nga prindėrit pėr shkollimin e djalit.
3) I biri Z. Vasil Hristo, tė ardhura me vlerė 7 129 GBP nga puna me kohė tė pjesshme nė Angli, bazuar nė statusin e pajisjes me kartėn e punės. Gjendja e llogarisė bankare tė djalit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 7 129 GBP.
4) I biri, tė ardhura vjetore me vlerė 9 000 GBP nga Student Loans Company nė Angli, kredi studentore.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka