Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura neto tė vitit nga paga, 1 408 825 Lekė.
2) Tė ardhura neto si honorare nga mbledhjet e komisioneve, 39 100 Lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Bashkėshortja Znj. Suela Popa, gjendje e detyrimit tė papaguar tė huasė pėr shtėpi me vlerė 100 000 Euro.
2) I biri Z. Thoma Tavo zotėron 50% tė aksioneve me vlerė 50 000 Lekė nė shoqėrinė ‘T-Square’ Sh.p.k


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyer shuma prej 288 000 Lekė pėr kredinė pėr shtėpi, gjendja e detyrimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 1 858 000 Lekė.