Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitime tė tjera financiare si deputet, 3 073 020 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Tė ardhura nga qiraja, 4 080 euro.
2) Tė ardhura nga qiraja, 240 000 lekė.
3) Tė ardhura nga qiraja, 480 000 lekė.
4) Tė ardhura nga qiraja, 4 590 euro.
5) Tė ardhura nga qiraja, 663 000 lekė.
6) Tė ardhura nga qiraja, 663 000 lekė.
7) Tė ardhura nga qiraja, 1 200 000 lekė.
8) Tė ardhura nga qiraja, 180 000 lekė.
9) Tė ardhura nga qiraja, 360 000 lekė.
10) Tė ardhura nga qiraja, 1 200 000 lekė.
11) Tė ardhura nga qiraja, 240 000 lekė.
12) Tė ardhura nga qiraja, 3 600 euro.
13) Tė ardhura nga qiraja, 4 800 000 lekė.
14) Tė ardhura nga qiraja, 160 000 lekė.
15) Tė ardhura nga qiraja, 70 000 lekė.
16) Tė ardhura nga qiraja, 7 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėTė ardhura nga shitje automjeti, 500 000 lekė.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion4 895%
Tė tjera
1) Gjendje llogari bankare shtuar me 3 323 708 lekė.
2) Gjendje llogari bankare shtuar me 267 491 lekė.
3) Gjendje llogari bankare shtuar me 2 522 euro.
4) Gjendje llogari bankare shtuar me 514 070 lekė.
5) Gjendje llogari bankare pakėsuar me 17 euro.
6) Gjendje llogari bankare shtuar me 256 093 lekė.
7) Gjendje llogari bankare pakėsuar me 5 450 lekė.
8) Gjendje llogari bankare shtuar me 4 579 euro.
9) Gjendje llogari bankare pakėsuar me 289 359 lekė.
10) Gjendje llogari bankare shtuar me 10 paund.
11) Gjendje para cash, shtuar me 500 000 lekė.
12) Detyrime tė papaguara pėr kartė krediti, 12 470 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi

1) Shlyer nė vitin 2016 -703 563 lekė pėr njė kredi bankare me principal 5 000 000 lekė. Detyrimi i mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 2 912 032 lekė.
2) Shlyer nė vitin 2016 -4 216 709 lekė pėr njė kredi bankare me principal 29 125 781. Detyrimi i mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 16 245 136 lekė.