Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto tė vitit nga paga si Keryetar i Bashkisė Kurbin, 1 085 313 Lekė
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura neto tė vitit si punonjėse pranė Hotel Mega Klaus, 410 640 Lekė.
2) I biri, tė ardhura tė vitit dhe trajtim ushqimor nga KF Laēi, 840 000 Lekė.
3) E bija, tė ardhura nga paga si e punėsuar me kohė tė pjesshme pranė Hotel Meg Klaus Sh.p.k, 30 000 Lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraShtėpia e banimit tre katėshe me sipėrfaqe 550 m2 qė sipas deklaratės fillestare rezulton nė bashkėpronėsi me vėllain, ka kaluar nė pronėsi tė babait tė subjektit si pasojė e procesit tė legalizimit, duke qėnė se babai rezulton pronari ligjor i banesės. Subjekti deklaron se ky kalim ėshtė i pėrkohshėm dhe pas ndarjes tė pasurisė brenda familjes ai do tė marrė pjesėn e tij.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka