Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitime tė tjera financiare si deputet, 2 877 532 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesa Fond Investimi, 1 599 852 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e dyqanit, 120 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga si mėsuese nė shkollėn e mesme “Janaq Kilica”, Fier, 608 269 lekė.
2) Djali, tė ardhura nga paga si punonjės nė firmėn INEL shpk, Fier, 480 000 lekė.
3) Vajza, tė ardhura nga paga si mjeke nė Itali, 19 827 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion160%
Tė tjera
1) Gjendje llogaria bankare mė 31 dhjetor 104 euro,pakėsuar me 10 825 euro.
2) Gjendje Fond Investimi mė 31 dhjetor 24 031 707 lekė, shtuar me 1 599 852 lekė.
3) Bashkėshortja, gjendje depozitė bankare 723 euro, pakėsuar me 26 992 euro pasi janė kaluar tek Fondi Investimeve mė 24.05.2016.
4) Gjendja e parasė cash, 700 000 lekė.
5) Gjendja e parasė cash, 3 000 euro.
6) Gjendje llogaria bankare mė 31 dhjetor 2 179 283 lekė, pakėsuar me 221 269 lekė.
7) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 100 160 lekė, shtuar me 99 722 lekė.
8) Bashkėshortja, gjendje Fond Investimi mė 31 dhjetor 27 457 euro, shtuar me 457 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka