Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR 2011

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Pasuri tė paluajtshme
1) Apartament banimi nė Bajram Curri, me sip. 86 m2, me vlerė 30 000 euro, tė blerė nga prindėrit me kursimet e tyre ndėr vite.
2) Apartament banimi nė Tiranė, me sip. 117 m2, me vlerė 63 000 euro, blerė nėpėrmjet kursimeve tė familjes dhe ndihmės sė vėllezėrve nė SH.B.A.
3) Apartament banimi nė Tiranė, me sip. 110 m2, me vlerė 60 000 euro, blerė nėpėrmjet kursimeve tė familjes dhe ndihmės sė vėllezėrve nė SH.B.A.
4) Shtėpi banimi nė fshatin e lindjes, Lekurtaj Geghysen nė emėr tė tė atit, e pavlerėsuar dhe e amortizuar ndėr vite.
Pasuri tė paluajtshme
1) Pronar i njė apartamenti me sip. 86 m2 nė Bajram Curri nė vlerėn 3 000 000 lekė.
2) Pronar i njė apartamenti me sip. 110 m2 nė Tiranė nė vlerėn 50 000 euro.
3) Pronar i njė apartamenti me sip. 107 m2 nė Tiranė nė vlerėn 48 000 euro.
Likuiditete (Depozita, Cash, Llogari rrjedhėse, Debi-Kredi, Karta krediti/debiti)Nuk zotėron
Likuiditete (Depozita, Cash, Llogari rrjedhėse, Debi-Kredi, Karta krediti/debiti)Nuk zotėron
Automjete
1) Automjet me vlerė 10 000 euro, e paregjistruar, blerė nėpėrmjet kursimeve familjare dhe ndihmės sė vėllezėrve nė SH.B.A.
AutomjetePronar i njė veture tip Fuoristradė nė vlerėn 10 000 euro.
Sende me vlerėNuk zotėron
Sende me vlerėNuk zotėron
Tituj Financiarė (Bono thesari, obligacione, letra me vlerė, fonde sigurie, aksione nė bursė, shėrbime financiare tė parapaguara)Nuk zotėron
Tituj Financiarė (Bono thesari, obligacione, letra me vlerė, fonde sigurie, aksione nė bursė, shėrbime financiare tė parapaguara)Nuk zotėron
Dhurata-
DhurataNuk zotėron
Tė tjera-
Tė tjeraNuk zotėron