Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si deputet, 1 531 505 lekė.
2) Tė ardhura si ministėr Shteti pėr Ēėshtjet Vendore, 731 890 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e apartamentit, 9 453 euro.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, tė ardhura si arkitekte nė Institutin e 'Adriapolit', 1 612 175 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, tė ardhura nga paga si pedagoge e arkitekturės nė 'Albanian University', 1 042 000 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, tė ardhura nga paga si person fizik, 881 112 lekė.
4) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, tė ardhura nga fitimi si person fizik, 873 905 lekė.
5) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, tė ardhura nga interesat e depozitės, 80 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Societe General, pakėsim, 523 425 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Societe General, shtesė, 1 658 euro, pjesa takuese 50 %.
3) Pronar me 50 % i sipėrfaqe pėrfituar nga trashėgimia e babait e cila ėshtė bashkuar me apartamentin ekzistues, sip. 71.3 m2.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, shtesė, 342 858 lekė.
5) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, shtesė, 9 453 euro.
6) Gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, pakėsim, 837 dollarė.
7) Gjendja e llogarisė bankare nė Credins Bank, shtesė, 422 727 lekė.
8) Kredi bankare nė Societe General nė shumėn 42 000 euro, me afat 20 vjet dhe normė interesi 4.5 %. Detyrimi i shlyer pėr vitin 2017, shuma 1 118 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 22 629 euro.
9) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, gjendja e llogarisė bankare nė Alpha Bank, pas bashkimit tė llogarive ekzistuese, shtesė, 547 737 lekė.
10) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, gjendja e depozitės bankare nė Alpha Bank, pas bashkimit tė depozitave ekzistuese, shtesė interesi 80 euro.
11) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Societe General, shtesė 1 658 euro, pjesa takuese 50 %.
12) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė BKT, shtesė 1 908 326 lekė.
13) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė BKT si person fizik, shtesė, 628 772 lekė.
14) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė BKT si person fizik, shtesė, 8 330 euro.
15) Bashkėshortja, Znj. Eranda Shalsi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Societe General, shtesė, 122 794 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shpenzime pėr shlyerjen e kredisė pėr vitin 2017, shuma 1 118 euro.