Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga dhe pėrfitimet e tjera financiare si deputet pėr vitin 2017, shuma 2 012 142 lekė.
2) Tė ardhura mujore nga mėsimdhėnia dhe publikime nė gazeta dhe periodike tė ndryshme, 150 euro ne muaj.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat e bonove tė thesarit gjatė vitit 2017, shuma 39 952.65 lekė, pjesa takuese 50 %.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Enkeleda Shehi, tė ardhura nga shitja e autoveturės tip 'Opel', 300 000 lekė, pjesa takuese 50 %.
2) Bashkėshortja, Znj. Enkeleda Shehi, tė ardhura neto nga paga (pėr periudhėn 1 janar - 16 mars 2017.) si Drejtore e Pėrgjithshme Ekzekutive e Autoritetit tė Mbikėqyrjes Financiare, 710 543 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja nė llogarinė rrjedhėse nė Banka Tirana, 30 000 lekė.
2) Gjendja nė llogarinė rrjedhėse nė Bankėn Intesa SanPaolo mė 31.12.2017, ėshtė 150 000 lekė.
3) Gjendja e depozitės 12-mujore nė Bankėn Credins (depozita me vlerė 10 100 euro ėshtė ēelur mė 16.05.2011.), gjendja mė 07.02.2018 ėshtė 11 379 euro, pjesa takuese 50 %.
4) Z. Shehi deklaron se zotėron prona nė pronėsi tė familjes nė sasi tė konsiderueshme tė cilat janė depozituar pranė Komisionit tė Kthimit tė Pronave. (Nuk jepet informacion mė shumė mbi pronat).


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Bashkėshortja, Znj. Enkeleda Shehi, shpenzime pėr blerjen e njė autoveture tip 'BMW', 300 000 lekė, pjesa takuese 50 %.