Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitimet nė funksionin e deputetit, 2 483 183 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga puna si administratore e Luna-1 shpk, 915 600 lekė.
2) Bashkėshortja, tė ardhura nga aktiviteti si person fizik, "Il Paese", 2 950 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjeraDjali, Gėzim, blerė me kredi automjet tip Ford, 6 500 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi

1) Shlyer nė vitin 2016 -18 830 euro pėr kredi bankare. Detyrimi I mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 173 878 euro.
2) Shlyer nė vitin 2016 -3 753 euro pėr kredi bankare. Detyrimi I mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 21 542 euro.
3) Shlyer nė vitin 2016 -38 389 euro pėr kredi bankare. Detyrimi I mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 282 000 euro.
4) Shlyer nė vitin 2016 -252 620 lekė pėr overdraft bankar. Detyrimi I mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 575 526 lekė.
5) Shlyer nė vitin 2016 -2 403 euro pėr kredi bankare marrė mė 07.05.2016 pėr shkollimin e djalit dhe riparime. Detyrimi i mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 45 000 euro.
6) Bashkėshortja shlyer nė vitin 2016 -132 euro pėr overdraft bankar. Detyrimi I mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 3 700 euro.
7) Djali, Gėzim, shlyer nė vitin 2016 -1 714 euro pėr kredi pėr blerje automjeti me afat shlyerje deri mė 27.01.2019. Detyrimi I mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 4 786 euro.