Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si deputet pėr vitin 2017, shuma 2 433 568 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Erfane Ruēi, tė ardhura nga pensioni 132 000 lekė.
2) Vajza, Znj. Ridvana Ruēi, tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė Abi Bank, 922 351 lekė.
3) Vajza, Znj. Ridvana Ruēi, tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė Alpa Bank, 2 506 lekė.
4) Vajza, Znj, Ridvana Ruēi, tė ardhura nga noteria (fitim neto) pėr periudhėn 01.01.2017 - 31.12.2017, shuma 10 644 546 lekė.
5) Vajza, Znj, Ridvana Ruēi, tė ardhura si juriste, pjesėmarrje nė studime, 681 103 lekė.
6) Bashkėshorti i vajzės, tė ardhura nga paga si pedagog nė Fakultetin e Mjekėsisė, 746 847 lekė.
7) Bashkėshorti i vajzės, tė ardhura nga pagesa si mjek kirurg urolog pranė QSUT, 220 000 lekė.
8) Bashkėshorti i vajzės, tė ardhura nga paga nė Klinikėn Ortodokse nė Tiranė, 324 068 lekė.
9) Djali, Z. Ledian Ruēi, tė ardhura nga paga nė Albkontroll pėr vitin 2017, shuma 1 991 401 lekė.
10) Djali, Z. Ledian Ruēi, tė ardhura nga kontrata e qirasė dt. 21.01.016, shuma 16 320 euro.
11) Djali, Z. Ledian Ruēi, tė ardhura nga kontrata e qirasė, dt. 27.01.2017, shuma 1 000 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėTė ardhura nga shitja e automjetit tip 'Land Rover', 6 500 euro.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Credins Bank, shtesė 591 568 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 700 298 lekė.
2) Gjendja cash, shtesė 1 500 000 lekė tė ardhura nga pagat dhe 6 500 euro tė ardhura kėto nga shitja e automjetit.
3) Vajza, Znj, Ridvana Ruēi, obligacione me afat 2-vjeēar nė Raiffeisen Bank.
4) Vajza, Znj, Ridvana Ruēi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Credins Bank, tė ardhura nga pjesėmarrja nė studime, 681 103 lekė.
5) Vajza, Znj, Ridvana Ruēi, obligacione nė ISP Bank, shtesė 1 300 000 lekė, tė ardhura kėto nga interesat bankare dhe aktiviteti 'noteri'.
6) Vajza, Znj, Ridvana Ruēi, gjendja e llogarisė bankare nė ISP Bank mė 31.12.2017, shuma 500 000 lekė.
7) Vajza, Znj, Ridvana Ruēi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Raiffeisen Bank mė 31.12.2017, shuma 126 319 lekė.
8) Vajza, Znj, Ridvana Ruēi, llogari ngurtėsimi nė Raiffeisen Bank nė vlerėn 55 000 lekė, e pandryshuar.
9) Djali, Z. Ledian Ruēi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Alpha Bank ku derdhen tė ardhurat nga qiraja, shtesė 16 300 euro.
10) Djali, Z. Ledian Ruēi, gjendja e llogarisė sė pagės nė ISP Bank mė 31.12.2017, shuma 6 671 lekė.
11) Djali, Z. Ledian Ruēi, detyrimi i mbetur pėr blerjen e apartamentit ėshtė i pandryshuar.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka