Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga dhe pėrfitime tė tjera financiare si deputet, 1 414 691 lekė.
2) Tė ardhura nga pjesėmarrja nė komisione parlamentare, 154 700 lekė.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura nga dieta dhe shpenzime telefoni si deputet, 1 337 482 lekė.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga dhe pėrfitime si hulumtuese shkencore e punėsuar nė Co-PLAN, Instituti pėr Zhvillimin e Habitatit, 2 160 699 lekė.
2) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga si pedagoge nė Universitetin Polis, 180 000 lekė.
3) Bashkėshortja, tė ardhura nga leje lindje, 413 688 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare, 261 326 lekė.
2) Gjendja e llogari bankare kursimi, 35 126 lekė.
3) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare, 261 dollar.
4) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare, 612 273 lekė.
5) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare kursimi, 50 102 lekė.
6) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare, 45 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Bashkėshortja, shlyer total detyrimi nė vlerėn -2 290 euro pėr njė kredi pėr blerje veture marrė mė 14.12.2012 me principal 9 000 euro dhe afat 48 muaj.