Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga paga e shtesa si deputet, 1 861 945 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesat e depozitės nė Credins, 13 778 lekė.
2) Tė ardhura nga interesat e depozitės nė Credins, 13 569 lekė.
3) Tė ardhura nga interesat e depozitės nė ISP Bank, 35 079 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, tė ardhura nga paga nė SKEP, 2 520 000 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, tė ardhura nga dividenti nė SKEP, 7 000 euro plus 600 000 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, tė ardhura si person fizik (vlerėsuese pasurie), 9 978 euro plus 3 342 608 lekė.
4) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, tė ardhura nga interesat bankare, 160 euro plus 2 655 320 lekė.
5) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, tė ardhura nga qiraja e zyrės nė emėr tė vajzės, 10 800 euro.
6) Vajza, Znj. Nensi Mima, tė ardhura neto nga punėsimi nė BIP Milano, Itali, 21 500 euro.
7) Nėna, tė ardhura nga pensioni i pleqėrisė, 170 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė sė pagė nė Credins Bank, shtesė 350 213 lekė.
2) Nėna, gjendja e llogarisė sė kursimit nė Societe Generale Bank, pakėsim afėrsisht 1 000 000 lekė.
3) Gjendja cash, shtesė nga tė ardhurat e pagės, afėrsisht 600 000 lekė.
4) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, investime tė qeverisė nė FIB, shtesė 4 500 000 lekė.
5) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, investime tė qeverisė nė Credins, shtesė 5 000 000 lekė.
6) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, fond investimesh nė Credins, shtesė 1 000 000 lekė.
7) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė UB, pakėsim 15 299 euro.
8) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė UB, pakėsim 158 euro.
9) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja e llogarisė sė kartės sė kreditit nė UB, pakėsim 107 euro.
10) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė UB, pakėsim 14 001 euro.
11) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Credins, shtesė 134 461 lekė.
12) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė FIB, pakėsim 538 125 lekė.
13) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė UB, pakėsim 54 136 lekė.
14) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja e llogarisė sė pagės nė UB, shtesė, 619 228 lekė.
15) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja e llogarisė sė kartės sė kreditit nė UB, shtesė 49 293 lekė.
16) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja e llogarisė nė BKT, shtesė 1 500 lekė.
17) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, gjendja cash, afėrsisht 3 000 000 lekė.
18) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, kredi bankare nė vlerėn 50 000 euro, marrė pėr zyrėn nė emėr tė vajzės. Detyrimi i shlyer, 10 537 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 28 347 euro.
19) Bashkėshortja, Znj. Greta Mima, shpenzime pėr shlyerjen e garazhit tė shtėpisė, 500 euro.
20) Vajza, Znj. Nensi Mima, gjendja e llogarisė sė pagės nė Banca di Sondrio, 4 675 euro.
21) Vajza, Znj. Nensi Mima, gjendja e llogarisė bankare nė nė Banca di Sondrio, pakėsim 2 850 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka