Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si deputet, 2 357 766 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga dhėnia me qira e pronės, 4 438 348 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneTė ardhura nga shitja e aksioneve, 33 333 lekė.
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Anita Ylli, tė ardhura nga puna si ekonomiste nė shoqėrinė 'Houese of Arts' sh.p.k, 683 520 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Anita Ylli, tė ardhura nga puna si mėsuese nė Shkollėn Publike nė Distriktin e Kolumbias, 21 055 dollarė.
3) Vajza, Znj. Pegi Ylli, tė ardhura nga puna si specialiste nė Bankėn Botėrore, 17 240 dollarė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė sė pagės nė Bankėn Credins, shtesė 1 529 501 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 3 180 405 lekė.
2) Gjendja e depozitės Fleksi nė Bankėn Societe Generale Albania, shtesė 3 511 euro, gjendja 31.12.2017, shuma 11 867 euro.
3) Gjendja e depozitės bankare nė Bankėn Societe Generale Albania mė 31.12.2017, shuma 88 euro.
4) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Bankėn Societe Generale Albania, pakėsim 185 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 34 358 lekė.
5) Gjendja e depozitės bankare nė Bankėn Societe Generale Albania, pakėsim 2 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 44 euro.
6) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Bankėn Societe Generale Albania, shtesė 255 dollarė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 370 dollarė.
7) Gjendja e depozitės Fleksi nė Bankėn Societe Generale Albania, pakėsim 2 dollarė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 67 dollarė.
8) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Bankėn Raiffeisen, pakėsim 6 200 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 15 240 euro.
9) Gjendja e llogarisė bankare nė Bankėn Raiffeisen, pakėsim 5 dollarė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 40 dollarė.
10) Gjendja e llogarisė bankare nė Bankėn Raiffeisen, pakėsim 1 791 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 95 229 lekė.
11) Gjendja e llogarisė bankare nė Intesa Sanpaolo Bank, shtesė 12 158 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 13 404 euro.
12) Gjendja e llogarisė bankare nė Intesa Sanpaolo Bank, pakėsim 475 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 0 lekė.
13) Pakėsim pasurie pas shitjes mė 05.12.2017 tė 33.333 % tė kuotave qė deklaruesi zotėronte nė shoqėrinė tregtare 'Alb-Inert' sh.p.k, nė shumėn 33 333 lekė.
14) Gjendja cash, pakėsim 4 346 000 lekė.
15) Detyrim i mbartur ndaj njė shoqėrie, 39 389 euro.
16) Detyrim i mbartur ndaj njė shoqėrie, 96 300 euro.
17) Bashkėshortja, Znj. Anita Ylli, gjendja e llogarisė sė pagės nė Bankėn Societe Generale Albania, shtesė 581 762 lekė, gjendja mė 31.12.2017 shuma 865 816 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka