Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si Kryetar Bashkie nė vlerėn 780 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshShpėrblime si anėtar i Kėshillit tė Qarkut nė vlerėn 144 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieQira ambjenti nė vlerėn 188 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareDjali zoti Besion Arifaj paga nė vlerėn 292 610 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion143%
Tė tjeraDetyrime tė papaguara nė vlerėn 605 405 lekė pėr njė kredi bankare nė bankė tė nivelit tė dytė, pjesė e regjimit martesor.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Detyrime tė paguara nė vlerėn -2 048 000 lekė pėr njė kredi bankare nė bankė tė nivelit tė dytė, pjesė e regjimit martesor.