Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura vjetore nga paga, 1 896 470 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura vjetore nga puna si notere, 432 794 lekė.
2) Bashkėshortja, tė ardhura nga pensioni, 164 400 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e depozitės, bono thesari, nė Bankėn e Shtetit, nėpėrmjet njė banke tė nivelit tė dytė, 19 000 euro.
2) Gjendja e llogarisė nė njė bankė tė nivelit ė dytė, pakėsuar me - 117 500 lekė.
3) Gjendja e llogarisė nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsuar me - 2 658 000 lekė.
4) Gjendja e depozitės nė Bankėn e Shtetit, obligacione me afat 2-vjeēar, 2 658 000 lekė.
5) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsuar me 689 800 lekė.
6) Bashkėshortja, gjendja e depozitės nė Bankėn e Shtetit nė bono thesari, 689 800 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka