Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si anėtar i Gjykatės Kushtetuese, 1 896 470 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga si inspektore pranė Komisionerit Kundėr Diskriminimit, 710 280 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Bashkėpronar me 50 %, me bashkėshorten Rudina Hoxha i njė banesė nė Shkodėr, sip. 65 m2, shitur me vlerė 3 400 000 lekė.
2) Kredi nė bankė tė nivelit tė dytė me vlerė detyrimi financiar tė pashlyer - 4 609 533 lekė, marrė nė datėn 27.05.2012, afat shlyerje 15 vjet, interes 4 %.
3) Kredi nė njė bankė tė nivelit tė dytė, detyrimi financiar i pashlyer - 233 336 lekė, marrė mė darė 14.07.2014, me principal 250 000 lekė, afat shlyerje 60 muaj, normė interesi 6 %.
4) Detyrim nė vlerėn 37 850 euro ndaj subjektit Gener-2 shpk (ish-Vigan Konstruksion dhe “Ish - Daniela sh.p.k”, pėr blerje banese.
5) Detyrim huaje 9 900 euro, ndaj shtetasit Ardian Guri.
6) Detyrim 404 145 lekė, pėr prekje overdrafti gjatė viteve 2013 – 2014.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka