Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga neto si anėtar i Gjykatės Kushtetuese, 1 896 470 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareVajza, Marsela Imeraj, tė ardhura nga paga si avokate, 1 207 780 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja nė llogarinė e pagės, nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 80 000 lekė.
2) Gjendja nė llogarinė e pagės, nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 700 000 lekė.
3) Depozita nė emėr tė vajzės, nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 920 462 lekė.
4) Kredi nė bankė tė nivelit tė dytė me vlerė detyrimi financiar tė pashlyer - 2 132 027 lekė, e marrė pėr blerje banese.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka