Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si anėtare e Gjykatės Kushtetuese, 1 894 950 lekė.
2) Tė ardhura si pedagoge e jashtme nė Shkollėn e Magjistraturės, 112 500 lekė.
3) Tė ardhura si trajnuese, projekti i BERZH-it pėr trajnimin e gjyqtarėve, 1 500 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e apartamentit nė Tiranė, 3780 euro, kontrata e lidhur mė 1 nėntor 2013, rifreskuar mė 1 nėntor 2014.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėjetuesi Arben Idrizi, tė ardhura neto nga paga si sekretar i Pėrgjithshėm nė institucionin e Presidentit tė Republikės, 1 490 880 lekė.
2) Bashkėjetuesi, Arben Idrizi dieta, shėrbime jashtė vendit nė funksionin e sekretarit tė Pėrgjithshėm, 1 885 dollarė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraKursime nga tė ardhurat nga paga e vitit 2014, 1 100 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka