Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si Kryetar i Bashkisė Koplik nė vlerėn 741 312 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja paga nė vlerėn 661 920 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013

Notice: Undefined index: Kantina-Miqėsia in /home/spending/application/views/scripts/moneypower/view.phtml on line 448
Pėrshkrim shpenzimi

1) Humbje e vitit financiar Relikaj shpk nė vlerėn -10 007 822 lekė.
2) Humbje e vitit financiar Kantina-Miqėsia shpk nė vlerėn -179 879 lekė.
3) Blerė veturė tip Mercedes Benz nė vlerėn -70 000 euro.
4) Blerė truall me sip. 10 000 m2 nė Koplik nė vlerėn -393 600 euro.