Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013

Notice: Undefined index: Ujėsjellės-Kanalizime in /home/spending/application/views/scripts/moneypower/view.phtml on line 363
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si Kryetar i Bashkisė Shijak nė vlerėn 737 568 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
1) Tė ardhura si anėtar i Kėshillit tė Qarkut Durrės nė vlerėn 140 400 lekė.
2) Tė ardhura si anėtar i Kėshillit Mbikėqyrės pranė Shoqėrisė Ujėsjellės-Kanalizime sha Durrės nė vlerėn 81 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesInteresa bankare nė vlerėn 16 218 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja zonja Aljona Buka paga pranė Eurotech-Cement shpk nė vlerėn 480 000 lekė.
2) Nėna pension pleqėrie nė vlerėn 170 316 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion132%
Tė tjera
1) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 1 701 542 lekė pėr njė kredi pėr blerje apartamenti me sip. 96 m2 marrė mė 14.09.2010 nė bankė tė nivelit tė dytė me principal 2 172 182 lekė, me interes 0%, afat shlyerje 180 muaj dhe kėst mujor 12 500 lekė.
2) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 692 693 lekė pėr njė kredi konsumatore marrė mė 15.08.2013 nė bankė tė nivelit tė dytė me principal 580 000 lekė, interes 16.05%, afat shlyerje 42 muaj dhe kėst mujor 18 195 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi

1) Detyrime tė paguara nė vlerėn -144 812 lekė pėr njė kredi pėr blerje apartamenti me sip. 96 m2 marrė mė 14.09.2010 nė bankė tė nivelit tė dytė me principal 2 172 182 lekė, me interes 0%, afat shlyerje 180 muaj dhe kėst mujor 12 500 lekė.
2) Detyrime tė paguara nė vlerėn -796 874 lekė pėr njė kredi konsumatore marrė mė 26.04.2012 nė bankė tė nivelit tė dytė, me principal 1 000 000 lekė, interes 14% dhe afat shlyerje 24 muaj.
3) Detyrime tė paguara nė vlerėn -72 816 lekė pėr njė kredi konsumatore marrė mė 15.08.2013 nė bankė tė nivelit tė dytė me principal 580 000 lekė, interes 16.05%, afat shlyerje 42 muaj dhe kėst mujor 18 195 lekė.