Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga dhe shpėrblime si Kryetar i Bashkisė Rubik dhe si Kėshilltar Qarku nė vlerėn 1 442 180 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja zonja Albina Vuka paga si Inspektore pranė Bashkisė Rubik nė vlerėn 381 264 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjeraBashkėshortja zonja Albina Vuka detyrime tė papaguara nė vlerėn 740 523 lekė pėr kredi bankare marrė mė 28.04.2011 me principal 1 000 000 lekė, afat shlyerje 7 vjet dhe normė interesi 17.5%.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Bashkėshortja zonja Albina Vuka detyrime tė paguara nė vlerėn -241 857 lekė pėr kredi bankare marrė mė 28.04.2011 me principal 1 000 000 lekė, afat shlyerje 7 vjet dhe normė interesi 17.5%.