Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura tė vitit me vlerė 1 151 757 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Maliq.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura me vlerė 72 500 Lekė nga dietat.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura me vlerė 112 200 Lekė si kėshilltar nė Kėshillin e Qarkut Korēė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura me vlerė 29,75 Euro nga interesat mbi depozitėn bankare pranė Union Bank.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 597 480 Lekė nga paga si Drejtore Kopshti.
2) E bija, tė ardhura me vlerė 425 276 Lekė nga paga pranė pranė Agjencisė Kombėtare tė Shoqėrisė sė Informacionit.
3) E bija, tė ardhura me vlerė 201 989 Lekė nga paga pranė Autoritetit tė Mbikqyrjes Financiare.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraE bija Znj. Joriana Topēiu, kontratė depozite bankare pranė BKT me vlerė 450 000 Lekė, krijuar nga paga dhe tė ardhurat e familjes.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Ėshtė shlyer shuma prej 798 779 Lekė pėr kredinė bankare, gjendja e detyrimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 2 175 978 Lekė.