Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblimet si kryetar Bashkie 736 148 lekė.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura nga bonuset, 135 000 lekė.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura nga Kėshilli i Qarkut, 93 600 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat bankare, 71 533 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga si mėsuese nė shkollėn "1 Maji", Rashtan, 624 606 lekė.
2) I biri, tė ardhura nga paga si operator nė lloto sport, 300 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraKredi me vlerė detyrimi financiar tė pashlyer - 1 905 434 lekė , e marrė nė datėn 27.9.2013 me principal 2 milionė lekė, afat shlyerje 10 vjet, kėst mujor 11 200 lekė, interes 3 %.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka