Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR 2007

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Pasuri tė paluajtshme
1) Pronar me 100% i njė shtėpie banimi me sip. 120 m2 nė Gjirokastėr, me blerje nė vitin 2002, nė vlerėn 120 000 lekė.
2) Pronar me 100% i njė shtėpie banimi me sip. 100 m2 nė Gjirokastėr, me blerje nė vitin 2006, nė vlerėn 2 500 000 lekė.
Likuiditete (Depozita, Cash, Llogari rrjedhėse, Debi-Kredi, Karta krediti/debiti)Para Kesh (Cash) nė vlerėn 2 500 000 lekė.
AutomjeteNuk zoteron
Sende me vlerėNuk zotėron
Tituj Financiarė (Bono thesari, obligacione, letra me vlerė, fonde sigurie, aksione nė bursė, shėrbime financiare tė parapaguara)Nuk zotėron
DhurataNuk zotėron
Tė tjeraHua nė vlerėn 10 000 euro, pa afat dhe pa interes, marrė pėr ndėrtimin e shtėpisė sė banimit.

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si kryetar i Bashkisė Libohovė nė vlerėn 524 415 lekė.
Tė ardhura nga BonuseBonus pėr shpenzime udhėtimi si kryetar i Bashkisė Libohovė nė vlerėn 210 000 lekė.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura si anėtar i Kryesisė sė Qarkut nė vlerėn 46 800 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja paga si pedagoge nė universitetin “Eqerem Ēabej”nė vlerėn 718 001 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion1.06
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka