Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR 2009

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Pasuri tė paluajtshme
1) Pronar me 100% i ish Hoteli Vjetėr me sip. 914 m2, aktualisht i pa funksionueshem.
2) Pronar me 100% i ish Lavanderisė me sip. 413 m2, aktualisht i pafunksionueshėm.
3) Pronar me 100% i njė zdrukthėtari- lavanderie me sip. 61 m, aktualisht i pafunksionueshėm.
4) Pronar me 100% i njė kapanoni me sip. 102 m2, aktualisht i pafunksionueshėm.
5) Pronar me 100% i ish stallės sė lopėve me sip. 297 m2, aktualisht i pafunksionueshėm.
6) Pronar me 100% i njė ish magazine me sip. 65 m2, aktualisht i pafunksionueshėm.
7) Pronar me 100% i njė toke are mė sip. 2 423 m2 nė Lezhė.
8) Pronar me 100% i njė bar kafe dhe restorant i vjetėr, pėrfituar nga ligji i privatizimit nr. 7501, nė vlerėn 400 000 lekė.
Likuiditete (Depozita, Cash, Llogari rrjedhėse, Debi-Kredi, Karta krediti/debiti)Nuk zoteron
AutomjeteNuk zoteron
Sende me vlerėNuk zoteron
Tituj Financiarė (Bono thesari, obligacione, letra me vlerė, fonde sigurie, aksione nė bursė, shėrbime financiare tė parapaguara)Nuk zoteron
DhurataNuk zoteron
Tė tjera-

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga dhe shpėrblime si Kryetar i Bashkisė Fushė Arrėz nė vlerėn 1 284 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshShpėrblim si anėtar i Kėshillit tė Qarkut Shkodėr nė vlerėn 120 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion109%
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka