Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitime tė tjera financiare si deputet, 2 383 922 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Tė ardhura nga qiraja e zyrės, 3 278 euro.
2) Tė ardhura nga qiraja e zyrės, 300 000 lekė.
3) Tė ardhura nga qiraja e njėsisė me sip. 26.34 m2, 360 000 lekė.
4) Tė ardhura nga qiraja e njėsisė me sip. 90.26 m2, 5 525 euro.
5) Tė ardhura nga qiraja e njėsisė me sip. 66.5 m2, 600 000 lekė.
6) Tė ardhura nga qiraja e njėsisė me sip. 89.16 m2, 3 815 euro.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga si notere publike, 2 285 378 lekė.
2) Djali, tė ardhura nga puna si Drejtor Kabineti dhe zėdhėnės i Komisionit tė Shėrbimit Civil, 842 625 lekė.
3) Bashkėshortja, tė ardhura nga dividentė (i vitit
2014) shoqėria Albsig , Alb Siguracion NIPT K42108801C, 3 956 594 lekė.
4) Vajza, Ilda Muēmataj, ta ardhura nga paga nė Fakultetin Juridik, 1 028 428 lekė.
5) Vajza, Ilda Muēmataj, tė ardhura nga paga si anėtare e Kėshillit Mbikėqyrės nė shoqėrinė Albsig sha, 550 000 lekė.
6) Vajza, Ilda Muēmataj, tė ardhura nga projekti “Harmonizimi i Legjislacionit Shqiptar me EU-Acquis”, 293 250 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion226%
Tė tjera
1) Gjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 927 375 lekė, pakėsuar me 132 842 lekė.
2) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 4 575 500 lekė pėr hua tė datės 27.06.2008 pėr shtim kapitali (Maqedoni).
3) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 32 697 euro, shtuar me 8 807 euro.
4) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 576 282 lekė, pakėsuar me 27 760 lekė.
5) Bashkėshortja, gjendje depozitė bankare mė 31 dhjetor 2 091 913 lekė, shtuar me 17 712 lekė.
6) Bashkėshortja, gjendje depozitė bankare mė 31 dhjetor 22 302 euro, shtuar me 114 euro.
7) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 263 272 lekė, shtuar me 263 132 lekė.
8) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 449 389 lekė, pakėsuar 3 000 lekė.
9) Bashkėshortja, gjendje depozitė bankare mė 31 dhjetor 834 684 lekė, shtuar me 12 098 lekė.
10) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 228 836 lekė, pakėsuar me 145 273 lekė.
11) Bashkėshortja, gjendje depozitė bankare mė 31 dhjetor 758 231 lekė, shtuar me 5 464 lekė.
12) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 4 284 645 lekė, shtuar me 4 024 818 lekė.
13) Bashkėshortja, gjendje para cash, shtuar me 5 500 000 lekė.
14) Djali, Saimir, gjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 150 euro.
15) Vajza, Ilda, gjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 898 419 lekė, shtuar me 618 025 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka