Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitimet nė funksionin e deputetit, 2 513 620 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
1) Tė ardhura dividenti nga aksionet nė shoqėrinė Euro-Group-Themele-Speciale shpk , 20 000 euro.
2) Tė ardhura dividenti nga aksionet nė shoqėrinė Derveni shpk , 500 000 lekė.
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga 1 855 584 lekė.
2) Vajza, Amanda, tė ardhura nga paga, 586 304 lekė.
3) Djali, Skėnderi, tė ardhura nga paga, 386 561 lekė.
4) Djali, Burimi, tė ardhura nga pagan ė SHBA, 18 105 dollar.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion230%
Tė tjera
1) Shitje ambienti me sip. 29.4 m2 nė Durrės, 2 190 000 lekė. Likuidimet janė kryer me kėste gjatė vitit 2010 sipas kontratės paraprake tė shitjes tė datės 15.02.2010.
2) Gjendje llogari rrjedhėse shtuar me 19 300 euro.
3) Gjendje llogari rrjedhėse shtuar me 1 360 lekė.
4) Gjendje llogari bankare pakėsuar me 536 dollar.
5) Gjendje llogari bankare pakėsuar me13 278 lekė.
6) Gjendje llogari kursimi pakėsuar me 20 euro.
7) Gjendje llogari kursimi pakėsuar me 100 000 euro.
8) Gjendje llogari rrjedhėse pakėsuar me 2 000 830 lekė.
9) Gjendje llogari rrjedhėse pakėsuar me 99 189 euro.
10) Gjendje llogari kursimi shtuar me 100 000 euro.
11) Gjendje llogari rrjedhėse pakėsuar me 446 487 lekė.
12) Bashkėshortja, gjendje llogari rrjedhėse shtuar me 89 103 lekė.
13) Bashkėshortja, gjendje llogari kursimi shtuar me 400 400 lekė.
14) Bashkėshortja, gjendje llogari rrjedhėse shtuar me 35 390 lekė.
15) Vajza, Amanda, gjendje llogari rrjedhėse shtuar me 81 277 lekė.
16) Djali, Skėnderi, gjendje llogari rrjedhėse shtuar me 11 351 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyer nė vitin 2016 -88 908 lekė pėr detyrim karte krediti.