Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Honorare nga mėsimdhėnia nė Universitetin Mesdhetar nė vlerėn 200 000 lekė.
2) Honorare nga mėsimdhėnia nė Universitetin Kristal nė vlerėn 68 000 lekė.
3) Paga si Drejtor i Departamentit tė Marrėdhėnieve me Jashtė tė Partisė Socialiste nė vlerėn 810 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja zonja Mimoza Bimo paga nė vlerėn 480 000 lekė.
2) Djali zoti Florian Bimo paga nė vlerėn 720 000 lekė.
3) Djali zoti Andi Bimo paga nė vlerėn 33 100 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion-
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Detyrime tė paguara nė vlerėn -39 940 lekė pėr blerje apartamenti me kėsti nga Enti i Banesave mė 20.05.2003 nė vlerėn 271 591 lekė, me afat maturimi 10 vjet dhe kėst mujor 7 988 lekė.