Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si konsull i Pėrgjithshėm nė Selanik, 17 875 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga si operatore nė Konsullatėn tonė nė Selanik, 3 600 euro.
2) Djali, Endri Poda, tė ardhura nga paga si asistent profesor, doktorant nė Universitetin e Gjenevės, Zvicėr, 66 067 franga zvicerane.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja cash, shtuar me 120 000 lekė, pjesa takuese 50 %.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Bankėn Kombėtare Greke nė Selanik, shtuar me 9 000 euro, pjesa takuese 50 %.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Bankėn Kombėtare Greke, shtuar me 9 600 euro, pjesa takuese 50 %.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 5 000 euro, pjesa takuese 50 %.
5) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 935 euro, pjesa takuese 50 %.
6) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 108 dollarė, pjesa takuese 50 %.
7) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 60 000 lekė, pjesa takuese 50 %.
8) Gjendja e llogarisė sė pėrbashkėt bankare nė Bankėn Kombėtare Greke nė Selanik, 17 000 euro, pjesa takuese 50 %.
9) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, detyrimi financiar i pashlyer, 1 949 786 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka