Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si ambasador nė Kroaci e mė pas nė Slloveni, 21 968 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Bashkėpronar me bashkėshorten i njė ap. me sip. 57 m2 nė Tiranė, 600 000 lekė.
2) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 17 555 euro.
3) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 10 565 euro.
4) Gjendja e depozitės nė Bankėn e Shqipėrisė, 7 590 000 lekė.
5) Pronar i njė veture, vlera 2 500 euro.
6) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 3 000 euro.
7) Kredi bankare, 3 700 000 lekė, dhėnė nga qeveria, vijon shlyerja.
8) Bashkėshortja, gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 6 600 euro.
9) Bashkėshortja, gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 6 602 dollarė.
10) Bashkėshortja, gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 51 893 lekė.
11) Bashkėshortja, depozitė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 4 882 dollarė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka