Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblime si pėrfaqėsues, 17 268 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja Ani Hasanaj, tė ardhura nga paga nė biznesin familjar, 480 000 lekė.
2)Bashkėshortja, tė ardhura nga qiraja, (janar-gusht
2014), 11 200 dollarė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 000 000 lekė, detyrimi financiar i pashlyer 175 988 lekė.
2) Overdraft 100 000, shlyer plotėsisht.
3) Overdraft 90 000 lekė, detyrimi financiar i pashlyer 66 200 lekė.
4) Bashkėshortja, llogari bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 24 440 euro.
5) Bashkėshortja, llogari bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 119 705 lekė.
6) Bashkėshortja, pronare me 100 % e njė shtėpi banimi nė proces legalizimi me sip. 110 m2, vlera 140 000 euro. Bashkėshortja, tė ardhura nga qiraja, (janar-gusht
2014), 11 200 dollarė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka