Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si Ambasador nė Portugali nė vlerėn 25 128 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Qira nė vlerėn 36 000 euro pėr dy dyqane nė Greqi, pėrfituar me trashėgimi.
2) Qira nė vlerėn 60 000 euro pėr njė ap. banimi nė Greqi, pėrfituar me trashėgimi nga familja.
3) Qira nė vlerėn 60 000 euro pėr njė ap. banimi nė Greqi, pėrfituar me trashėgimi nga familja.
4) Qira nė vlerėn 60 000 euro pėr tre ap. banimi nė Greqi, pėrfituar me trashėgimi nga familja.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1)Bashkėshortja zonja Iris Trako paga bruto si Sekretare Teknike Part -Time pranė Ambasadės Portugaleze nė vlerėn 3 360 euro.
2)Bashkėshortja zonja Iris Trako para tė depozituara nė vlerėn 142 061 euro pas shitjes sė njė terreni nė Greqi pjesė e trashėgimisė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion960%
Tė tjeraDetyrime tė papaguara nė vlerėn 2 000 euro si pagesė e mbetur e njė kuote ndaj firmės Beta shpk pėr njė garazh dhe depo tė papėrfunduar nė Tiranė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka