Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga neto si Ambasador nė Greqi nė vlerėn 24 801 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Interesa bankare nė vlerėn 92 euro nga llogari bankare nė bankė tė nivelit tė dytė.
2) Interesa bankare nė vlerėn 88 euro nga llogari bankare nė bankė tė nivelit tė dytė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
1) Para tė tėrhequra nga depozita e krijuar prej 1/3 sė trashėgimisė nga babai zoti Filip Kota nė vlerėn 156 673 lekė.
2) Para tė tėrhequra nga depozita e krijuar prej 1/3 sė trashėgimisė nga babai zoti Filip Kota nė vlerėn 200 000 lekė.
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja zonja Elvira Dervishi tė ardhura neto nga pensioni nė vlerėn 326 568 lekė.
2) Djali zoti Eldi Dervishi tė ardhura si student kontrollor nė Agjencinė Nacionale tė Trafikut Ajror nė vlerėn 1 670 365 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion111%
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Blerje apartamenti me sip. 83.01 m2 nė Durrės nė vlerėn -22 085 euro, pjesė e regjimit martesor.