Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si Ambasador i Republikės sė Shqipėrisė nė Danimarkė nė vlerėn 25 584 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjeraDetyrime tė papaguara nė vlerėn 3 098 187 lekė pėr njė kredi pėr blerje apartamenti nė bankė tė nivelit tė dytė marrė mė 21.10.2005 me principal 5 000 000 lekė, interes 3% dhe afat maturimi 240 muaj.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Detyrime tė paguara nė vlerėn -2 717 472 lekė pėr njė kredi pėr blerje apartamenti nė bankė tė nivelit tė dytė marrė mė 21.10.2005 me principal 5 000 000 lekė, interes 3% dhe afat maturimi 240 muaj.