Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si Ambasador i Ministrisė sė Punėve tė Jashtme nė vlerėn 24 836 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Interesa bankare nė vlerėn 600 lekė nga llogari bankare nė bankė tė nivelit tė dytė.
2) Interesa bankare nė vlerėn 600 lekė nga llogari bankare nė bankė tė nivelit tė dytė.
3) Interesa bankare nė vlerėn 1 480 euro nga llogari bankare nė valutė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjeraDetyrime tė papaguara nė vlerėn 2 000 000 lekė pėr njė kredi nė bankė tė nivelit tė dytė marrė mė 28.06.2002 me principal 5 000 000 lekė, pjesė e regjimit martesor.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Detyrime tė paguara nė vlerėn -300 000 lekė pėr njė kredi nė bankė tė nivelit tė dytė marrė mė 28.06.2002 me principal 5 000 000 lekė, pjesė e regjimit martesor.