Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga dhe pėrfitimet nė funksionin e deputetit, 2 531 807 lekė.
2) Tė ardhura nga pensioni parakohshėm ushtarak, 149 232 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga puna pranė Spitalit tė Traumės, Tiranė, 522 521 lekė.
2) Djali, pėrfituar nė bazė tė vendimit nr. 3281, datė 17.06.2014 tė gjykatės administrative dėmshpėrblim page si ish punonjės I Spitalit tė Traumės, Tiranė, 878 640 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion106%
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyer nė vitin 2016 -3 890 euro pėr njė kredi pėr shtėpi marrė nė qershor 2014 nė emėr tė djalit me principal 30 000 euro dhe interes 4%. Detyrimi I mbetur mė 31 dhjetor 23 407 euro.