Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitimet nė funksionin e deputetit, 2 855 244 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesa depozite, 250 lekė.
2) Tė ardhura nga interesa depozite, 1 890 lekė.
3) Bashkėshortėt, tė ardhura nga interesa depozite bono thesari, 67 000 lekė. Vlera e depozitės 5 000 000 lekė.
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Tė ardhura nga qiraja e njė ambienti nė Klos, 240 000 lekė.
2) Tė ardhura nga qiraja e njė shtėpie nė Tiranė, 360 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga si administratore e shoqėrisė IRARBA-ENERGJI shpk, 259 560 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion123%
Tė tjeraCelur depozitė bankare mė 03.02.2016, 400 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka