Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitimet e tjera financiare si deputet pėr vitin 2017, shuma 2 196 594 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesat e depozitave bankare nė Bankėn Societe Generale Albania pėr vitin 2017, shuma 710 lekė.
2) Tė ardhura nga interesat e depozitave bankare nė Bankėn Societe Generale Albania pėr vitin 2017, shuma 606 euro.
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e ap. pranė Arkivit tė Shtetit, pėr vitin 2017, shuma 21 600 euro.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Djali, Z. Rejdi Fino, tė ardhura vjetore nga paga dhe shpėrblime (pėr periudhėn janar - dhjetor 2017.) nga ANTA sh.a, 1 860 640 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Diana Fino, tė ardhura si person fizik nga aktiviteti privat, tregtim me pakicė tė artikujve industrialė, 1 931 000lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Diana Fino, tė ardhura nga aktiviteti 'Dea Beaty' sh.p.k ku ėshtė ortake me 25%, me vendim tė Asamblesė sė Pėrgjithshme dhe sipas kontratė sė shitblerjes sė kuotave dt. 30.07.2015 pėr transferim kapitali, 7 818 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Societe Generale Albania, e pėrbashkėt me bashkėshorten, pakėsim 30 000 euro. Gjendja mė 31.12.2017 ėshtė 98 436 euro.
2) Bashkėshortja, Znj. Diana Fino, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Bankėn Kombėtare Tregtare, (tė ardhura nga aktiviteti 'Dea Beaty' sh.p.k ku ėshtė ortake me 25%), shtesė pėr vitin 2017 shuma 7 818 euro. Gjendja totale e llogarisė nė fund tė vitit ėshtė 14 660 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shpenzime pėr blerjen e njė automjeti tė pėrdorur tip 'Mercedes Benz E Class E 220 d Sedan', vlera 30 000 euro, paguar nga llogaria bankare nė Societe Generale Albania.