Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitimet nė funksionin e deputetit, 2 453 235 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat bankare, konvertuar nė monedhėn vendase, 69 670 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qira, konvertuar nė monedhėn vendase, 30 078 396 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiPėrfituar nga ēelje trashėgimi nga llogaria bankare e babait mė 23.04.2016, 240 577 lekė.
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga si administratore e UFO shpk , 959 784 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion1339%
Tė tjera
1) Shkėmbyer mė 18.02.2016 njė ap. me sip. 147 m2 nė Tiranė duke pėrfituar dy ap. me sip. 100.8 m2 dhe verandė 44 m2 dhe me sip. 40.2 m2 nė Tiranė.
2) Blerė mė 11.11.2016 pjesė trualli dhe ndėrtese (1.89% tė pronės), pėrkatėsisht 1372 m2 truall dhe 1372 m2 ndėrtesė nė Blv. Zogu I, Tiranė, 50 000 euro.
3) Marrė nė pronėsi 617.5 aksione (1.22% e aksioneve) tė shoqėrisė “Stamles”, nėpėrmjet 12 kontratave me tė tretė, pėr vlerėn totale 45 473 euro.
4) Gjendje likuiditete nė bankė mė 31 dhjetor, konvertuar nė monedhėn vendase, 25 647 296 lekė.
5) Gjendje likuiditete cash, mė 31 dhjetor, 180 000 lekė.
6) Vendosur dorėzanės nė kontratė kredie tė datės 17.06.2016 marrė nga person juridik, pėr tė cilėn ka vendosur si garanci 5 prona sipas kontratės sė hipotekimit tė datės 26.07.2016 kontratė me tė dhėna konfidenciale.
7) Vendosur dorėzanės nė kontratė kredie tė datės 12.11.2015.kontratw me tė dhėna konfidenciale
8) Vendosur dorėzanės nė kontratė kredie (overdraft) tė datės 29.12.2016 kontratė me tė dhėna kofidenciale.
9) Bashkėshortja, gjendje e likuiditeteve nė bankė mė 31 dhjetor, konvertuar nė monedhėn vendase, 247 352 lekė.
10) Bashkėshortja, vendosur dorėzanėse nė kontratė kredie tė datės 12.11.2015 kontratė me tė dhėna kofidenciale.
11) Bashkėshortja, vendosur dorėzanės nė kontratė kredie (overdraft) tė datės 29.12.2016 kontratė me tė dhėna kofidenciale.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka